PODZIMNÍ AKCE až 30% SLEVA!

Máme sice astronomický podzim – ale proč utrácet za nábytek astronomické částky? Využijte naší slevy až 30 %! Z celkové ceny zakázky Vám odečteme slevu, která Vás potěší! Vztahuje se na všechny objednávky nad 50.000 Kč uzavřené do 20. 12. 2022


Kvalitní materiály, individuální přizpůsobení na míru a garance nízké ceny.

Vestavěná skříň je naším věrným společníkem snad v každém bytě či domě. Pomáhá nám vyřešit zapeklitou otázku úložných prostor a efektivně zakrýt a využít výklenky, rohy i šikmé stropy v podkroví. Dá se zjednodušeně říci, že vestavěné skříně na míru jsou nepostradatelné pro využití každého prostoru. To vše dokážou vestavěné skříně DAVA interier.


Dveře vestavěných skříní realizujeme ve třech různých typech, které se od sebe liší především způsobem otevírání.

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi
Vestavěné skříně s pantovými dveřmi
Vestavěné skříně se skládacími dveřmi

Vestavěné skříně je možné vyrobit z různých druhů dřeva a jako výplně se mohou použít žaluziové, ratanové, bambusové nebo skleněné dveře. Dalšími prvky mohou být ocelové, hliníkové nebo laminové doplňky. Zvolit si můžete také rozvržení úložných prostor, zásuvek, poliček atd. 

Pro výrobu používáme materiály a komponenty, které splňují přísné evropské normy. Spolupracujeme s firmami jako jsou například: Egger, Kronospan, Blum, Hettich, Trachea apod.


Pokud hledáte praktické, moderní a elegantní řešení úložného prostoru, jsou pro vás vestavěné skříně tím ideálním řešením.


Jsme schopni vyrobit vestavěné skříně padnoucí do všech prostor – malé, velké, různě zkosené, tvarované, atd.