HETTICH

Společnost Hettich je jedním z největších světových výrobců nábytkového kování a již déle než sto let vyvíjí a vyrábí inovativní a kvalitní produkty pro skvělý nábytek. Výrobky společnosti Hettich jsou celosvětově na špičce designu, inovací a technologií.


BLUM

Firma Blum mnoho let vyrábí v Rakousku špičkové kování pro veškerý nábytek. Mezi nejpoužívanější výrobky patří závěsy (panty) na dvířka, systémy výklopů pro horní skříňky a výsuvy (zásuvky). Najdete je hlavně v kuchyních, ale i v jiném nábytku. Poskytuje doživotní záruku.


EGGER

EGGER je živá, velká mezinárodní rodina. Za tímto popisem se skrývá 60 národností v 20 továrnach a 27 prodejních kancelářích po celém světě. Kvalita pro nás znamená splnění definovaných požadavků ve všech oblastech. Zavazujeme se k neustálému zlepšování, což dokumentujeme certifikovaným systémem řízení. Nabízíme především dřevotřískové, MDF a OSB desky.


KRONOSPAN

Vysoce kvalitní melaminové desky, dřevotřískové desky, lakované panely, pracovní desky, HDF, OSB, podlahy a fasády pro nábytkářský a interiérový design.