PODZIMNÍ AKCE až 30% SLEVA!

Máme sice astronomický podzim – ale proč utrácet za nábytek astronomické částky? Využijte naší slevy až 30 %! Z celkové ceny zakázky Vám odečteme slevu, která Vás potěší! Vztahuje se na všechny objednávky nad 50.000 Kč uzavřené do 20. 12. 2022


Zařizujete domácnost a nevíte si rady s výběrem kuchyně?

Kuchyně už dávno neslouží jen k přípravě pokrmů. Je to místo, kde se potkává celá rodina a tráví zde nejvíce času.

Neřešte jenom dekor, odstín, ale zaměřte se i na vnitřní řešení kuchyně, dispozici a prvky, které ji odliší od standardní produkce. Myslete na nejmenší detaily – od úchytek až po skryté vychytávky a spotřebiče.


Pouze kuchyňské linky na míru splní všechny představy. Spolu s projektantem jde v dnešní době vymyslet takřka nemožné. Ať už se jedná o materiály, barvy, rozmístění, osvětlení i napojení na chytrou domácnost. Výsledek je ovšem přesně to, co jste si přáli!

Kuchyně na přání jsou naše silná stránka! Pro naše zákazníky jsme připravili nepřeberný výběr materiálů a odstínů – oči Vám budou přecházet ze 120 různých typů, 185 dekorů z PVC a 2163 barev laku kuchyňských dvířek.

Aby toho nebylo málo, k tomu se těšte na 50 typů kuchyňských desek: pracovní desky z umělého kamene TECHNISTONE, pracovní desky s dekorativním laminátem EGGER či pracovní desky kompakt PFLEIDERER.


Novou kuchyni vám navíc zhotovíme do 2 měsíců.

Abychom Vám zajistili kompletní servis, rádi Vám všechno dovezeme, zaneseme na místo určení, vybalíme, namontujeme a ještě po sobě uklidíme.

Prohlédněte si naši fotogalerii a inspirujte se. Máte nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vyslechneme všechny vaše požadavky, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby. 

📞 +420 602 372 938
📞 +420 722 906 252

✉ info@davainterier.cz